CENNIK

Podstawienie samochodu

Dojazd do klienta na terenie Rzeszowa - GRATIS


Dojazd do 25 km poza Rzeszów - 50,00 zł/netto

Przeprowadzka lub transport towarów na terenie Rzeszowa

Wynajęcia samochodu z kierowcą na terenie Rzeszowa. (przewóz towarów, materiałów budowlanych, mebli z punktu A do punktu B)*

70 zł.* / netto za każdą rozpoczętą godzinę

Przeprowadzka lub transport towarów do 25 km poza obręb Rzeszowa

Wynajęcia samochodu z kierowcą do 25 km poza obręb Rzeszowa (przewóz towarów, materiałów budowlanych, mebli z punktu A do punktu B)*

90 zł.* / netto za każdą rozpoczętą godzinę

Usługi transportowe dla firm – transport, dystrybucja towarów

Dla firm i klientów biznesowych proponujemy indywidualne wyceny. Przy stałej, bądź cyklicznej współpracy uzależnione są ilości zleceń i długości tras.

Transport krajowy

1,9 zł./km.

*Podane w tabeli ceny to orientacyjne kwoty netto i nie stanową oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy możliwość zmiany ustalonej ceny, jeśli po przyjeździe do klienta, rzeczywista ilość rzeczy będzie w znacznym stopniu odbiegać od zadeklarowanej w dyspozycji. W odosobnionych przypadkach zastrzegamy odmowę przewozu przedmiotów lub odmowę wykonania całego za dojazd wg. najwyższej stawki z powyższej tabeli.

 

*Cena za godzinę, wynajęcia samochodu z kierowcą na terenie Rzeszowa. Obowiązuje w godzinach 08:00 - 16:00. Kierowca zabezpiecza ładunek ustawiony w samochodzie przez klienta. Kierowca nie pomaga w znoszeniu / wnoszeniu ani w załadunku. Możliwy transport towarów, mebli, wyposażenia oraz rzeczy wszelkiego typu i rodzaju. W przypadku stałej bądź cyklicznej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty!