DLACZEGO MY?

 

Zanim przedstawię nasza firmę i napiszę dokładnie co mogę dla Państwa zrobić, chciała bym najpierw publicznie powiedzieć o słabych punktach mojego biznesu, tak aby każdy miał jasność wyboru...Obecnie, gdzie konkurencja zalewa nasz rynek, w gąszczu mniej lub bardziej ciekawych ofert, coraz trudniej znaleźć rzetelnych usługodawców. Czynnikiem decydującym przy analizowaniu ofert usług transportowych jest cena. Ostatecznie jednak to rzeczywistość weryfikuje te 100 %, czy nasz wybór był trafny, dlatego nie będę próbowała jej naginać i powiem tylko prawdę.

Słaby punkt nr 1
Mogę powiedzieć nieskromnie, że w 99 % świadczymy najprawdopodobniej najlepsze usługi transportowe. Brak możliwości weryfikacji wszystkich firm transportowych bliższej i dalszej konkurencji w podobnym przedziale DMC jest jedynym powodem, że nie dajemy tych 100 %. W swojej pracy staramy się aby każde zlecenie było wykonane zgodnie z oczekiwaniem klienta i te 99% osób zlecających nam transport, po realizacji usługi jest w pełni usatysfakcjonowana i poleca nas dalej.

Słaby punkt nr 2
Niestety nie mogę powiedzieć, że mają Państwo pewność iż 100 %, zleconych transportów dociera „na czas”, ale nowoczesny i sprawny tabor to jeden z naszych priorytetów. Przekłada się on na skuteczne planowanie i przebieg procesu logistycznego a my jako firma i ta przysłowiowa „kropka nad i” dokładamy wszelkich starań aby był on najskuteczniejszy.

Słaby punkt nr 3
Nie powiem też, że jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h, bo tak się złożyło, że jesteśmy tylko ludźmi i czasem potrzebujemy odrobinę snu żeby funkcjonować wydajnie. Gwarantuję jednak, że w godzinach pracy tj. 8­ do 18 odbieramy telefony i odpisuję na maile, ale jeśli nie możemy odebrać telefonu, w danej chwili to po prostu oddzwaniamy.

Nazywam się Joanna Chmiel, jestem właścicielką tej firmy i właśnie przedstawiłam Państwu najsłabsze strony naszego biznesu. Jestem przekonana, że teraz możemy zrobić uczciwy interes. Niech Państwa nie zmyli fakt, że jestem kobietą. Nie boję się wyzwań i stawianych przede mną celów. Profesjonalizm w działaniu i perfekcja w wykonywanych czynnościach a przy tym satysfakcja klienta są tu kwestiami niezwykle istotnymi.  Potrafię zadbać o swój mały horyzont prywatny jako pani domu, ale również i biznesowy jako koordynatorka własnej firmy i księgowa. Jeśli się cofam, to tylko po to by wziąć rozbieg. Punktualność, uczciwość, odpowiedzialność za powierzony towar, szybkość realizacji, atrakcyjne ceny to moje priorytety w tym biznesie. Maksyma jaka przyświeca mi w życiu i biznesie:

„Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć”. Napoleon Hill